Wczytuję dane...

Klasyczne

Kinkiety klasyczne – rozświetl pomieszczenie w wielkim stylu

Pomysłowo zaprojektowane oświetlenie to nie tylko sposób na dostarczenie do pomieszczenia wymaganej ilości światła – ma też ważne znaczenie dekoracyjne. Jeżeli Twoje wnętrze to przykład aranżacji w stylu retro, glamour lub szeroko rozumianego minimalizmu, to kinkiety klasyczne są zdecydowanie najlepszym do niego dodatkiem. W naszej ofercie przypominają tradycyjne świeczniki, choć dla poszukujących nieskomplikowanych rozwiązań także przygotowaliśmy ciekawe propozycje.

Kinkiety do salonu – klasyczne dekoracje, które podkreślą aranżację

Salon jest zazwyczaj najbardziej dopracowanym pod względem wystroju pokojem w domu. Aby zapewnić w nim komfortowy odpoczynek, dekoracje i wyposażenie muszą harmonijnie komponować się z oświetleniem. Wobec tego, kinkiety do salonu klasyczne muszą pełnić dwie funkcje – dostarczać odpowiednią ilość światła i uzupełniać aranżację. Proponowane przez nas oprawy występują w uniwersalnych i uwielbianych barwach – srebrnej i czarnej – dzięki czemu doskonale komponują się z pozostałymi dekoracjami.

Pojedyncze lub podwójne kinkiety – szerokie zastosowanie klasycznych modeli

W tej kategorii prezentujemy pojedyncze i podwójne oprawy, które podkreślą charakter wnętrz urządzonych zgodnie z filozofią minimalizmu, a nawet założeniami stylu glamour. Świetnie pasują do sypialni – budują w niej intymny nastrój. Urządzając to pomieszczenie, zwróć szczególną uwagę na kinkiety podwójne – klasyczne rozwiązania w tej strefie dostarczą wymaganej ilości światła, a jednocześnie podkreślą obecne w sypialni wyjątkowe dekoracje.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

aplikacja