Wczytuję dane...
Model: A2031-SGY
Kod producenta: 2708-000-200-000-0002
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5905316619203
Producent: Zuma Line
Typ oświetlenia: Lampa biurkowa
Materiał: Metal
Kolor: Szary
Rodzaj źródła światła: E27 - Max 1x40W (brak w komplecie)
Rodzaj ochrony [IP]: IP20
Napięcie [V]: 230V
Wysokość [cm]: 30
Szerokość [cm]: 21
Głębokość [cm]: 14

Lampka biurkowa szara A2031-SGY Zuma Line - Perfekcyjne Oświetlenie dla Twojego Biurka

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaką różnicę może sprawić odpowiednie oświetlenie w Twoim miejscu pracy? Poznaj Lampkę Biurkową A2031-SGY od Zuma Line - nie tylko stylową, ale również funkcjonalną, dostępną teraz w naszym sklepie!

Światło dla Twojej Produktywności: Ta lampka biurkowa została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie i produktywności. Dzięki niej Twój stół będzie oświetlony równomiernie, eliminując cienie i zmęczenie oczu podczas długich godzin pracy lub nauki.

Elegancki Design, Wytrzymałe Materiały: Zuma Line nie tylko zwraca uwagę na funkcjonalność, ale także na styl. Lampka wykonana jest z wysokiej jakości metalu w nowoczesnym odcieniu szarości, co sprawia, że doskonale wpisuje się w każde biuro czy miejsce pracy.

Łatwo Dostosuj Jasność: Dzięki zastosowanemu źródłu światła E27 (brak w komplecie), masz pełną kontrolę nad jasnością oświetlenia. Dostosuj lampkę do swoich potrzeb, tworząc idealne warunki do skupienia się na zadaniach lub relaksu.

Praktyczne Parametry: Zapomnij o skomplikowanych instalacjach - lampka jest łatwa w obsłudze. Zasilana napięciem 230V, ma kompaktowe wymiary: 30 cm wysokości, 21 cm szerokości i 14 cm głębokości, co sprawia, że doskonale pasuje do każdego biurka czy stołu.

Daj Swojemu Biurku Nowe Życie: Lampka biurkowa A2031-SGY Zuma Line nie tylko oświetli Twoją przestrzeń roboczą, ale także dodatkowo ją urozmaici. Zamów już teraz i doświadcz, jak prosty dodatek może zrobić ogromną różnicę w Twoim otoczeniu pracy!

aplikacja