Wczytuję dane...

Zewnętrzne

Kinkiety zewnętrzne – odpowiedź na potrzeby nowoczesnych użytkowników

Strefa oświetlenia ma ogromne znaczenie nie tylko w domu, ale też na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w budynku wolnostojącym, czy mieszkaniu z balkonem lub tarasem, nie powinieneś pozostawić kwestii wyboru lamp zewnętrznych przypadkowi. Jednym z najczęściej wybieranych na zewnątrz rodzajów oświetlenia są kinkiety zewnętrzne. To praktyczne rozwiązanie, które dopasujesz do każdego budynku!

Kinkiety zewnętrzne – funkcjonalność i estetyka

Funkcja kinkietów zewnętrznych jest dość oczywista – muszą oświetlić przestrzeń obok drzwi do domu. Dzięki temu znalezienie kluczy i trafienie nimi do zamka przestanie być kłopotem! Co więcej, oświetlenie będzie przydatne, jeśli lubisz spędzać ciepłe wieczory na przydomowym tarasie. Nie da się ukryć, że kinkiety zewnętrzne to sposób na podkreślenie piękna ogrodu lub balkonu. Skąpane w rozproszonym świetle rośliny prezentują się wręcz majestatycznie. Dobrze dobrane lampy podkreślą charakter elewacji i wyróżnią budynek na tle innych nieruchomości.

Najwyższa jakość kinkietów zewnętrznych

Kinkiety zewnętrzne są specyficzną grupą lamp – muszą spełniać określone wymagania techniczne. Lampy przeznaczone do użytku poza domem wyróżniają się przede wszystkim wyższym współczynnikiem szczelności IP. W naszej ofercie znajdziesz oprawy IP54 – materiał jest odporny na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak woda, pyły i gwałtowne zmiany temperatury. Najwyższa jakość wykorzystanych do produkcji materiałów to gwarancja długiej żywotności i niezawodności naszych lamp.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

aplikacja