Wczytuję dane...

Gwint G9

Żarówki z gwintem G9

Jeżeli szukasz energooszczędnej żarówki LED, która charakteryzuje się szerokim kątem świecenia – jesteś w doskonałym miejscu! W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz wybór żarówek z gwintem G9. Produkty te cechują się szerokim zastosowaniem – sprawdzą się m.in. w suficie podwieszanym lub w oświetleniu meblowym. Kształt żarówek, ich energooszczędność oraz duża moc świetlna sprawiają, że są doskonałym zamiennikiem tradycyjnego oświetlenia.

Wybierz najlepszy wariant żarówki z gwintem G9

W naszym sklepie możesz wybierać pomiędzy żarówkami o barwie ciepłej i zimnej. Pierwsze z nich sprawdzą się w Twoim mieszkaniu, drugie zaś polecane są do biur i firm. Produkty proponowane w tej kategorii naszego sklepu pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i polecanych producentów. Jeżeli szukasz oświetlenia, które posłuży Ci przez naprawdę długi czas – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Energooszczędne żarówki LED z gwintem G9

Żarówki LED G9, które znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu, będą świetnym wyborem do oświetlenia dekoracyjnego i punktowego. Nowoczesne technologie pozwoliły na wyprodukowanie diod G9, które doskonale zastępują ich odpowiedniki o mocy 50 W, pobierając aż dziesięć razy mniej energii! Jest to zatem doskonała opcja dla wszystkich tych, którym zależy na niskich rachunkach za energię elektryczną. Żarówki z gwintem G9 pasują do większości żyrandoli, lamp czy kinkietów. Dokonując zakupów w naszym sklepie, możesz mieć pewność, że zaopatrujesz się w produkt, który został wykonany według najnowszych standardów technologicznych. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone źródła światła, które doskonale spiszą się w Twoim domu. Już teraz poznaj wszystkie nasze produkty i dokonaj najlepszego wyboru.

Żarówki z gwintem G9 – idealne do samodzielnego montażu

Żarówka z gwintem G9 swoim kształtem nieco różni się od klasycznego źródła światła. Jak zatem wygląda jej montaż? Mamy dobrą wiadomość, gdyż poradzisz sobie z nim bez najmniejszego problemu. Wystarczy, że żarówkę po prostu wciśniesz w oprawę – i gotowe! Tak prosta instalacja jest niewątpliwą zaletą tego rodzaju oświetlenia. Warto podkreślić, że żarówki LED z gwintem G9 są wydajniejsze i pobierają mniej energii niż tradycyjne żarówki. Dzięki temu, że nie emitują ciepła, możesz zamontować je przy powierzchniach wrażliwych na wysokie temperatury. Potrzebujesz innego rodzaju żarówek? Zapraszamy Cię zatem do pozostałych kategorii naszego sklepu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

aplikacja