Wczytuję dane...

AR111/ES111

Energooszczędne żarówki AR111/ES111

Żarówki AR111/ES111 jeszcze do niedawna najczęściej spotkać można było w galeriach, sklepach biurach czy firmach, dziś jednak coraz częściej stosowane są w wielu mieszkaniach. To, co wyróżnia ten rodzaj żarówek to ich specyficzna budowa oraz obecność odbłyśnika lub soczewki skupiającej. Taka konstrukcja sprawia, że są idealne do oświetlenia punktowego. Dają one silne i ukierunkowane światło, którego kąt świecenia może być rozproszony lub skupiony.

Szeroki wybór żarówek z gwintem AR111/ES111

W naszym asortymencie dostępne są żarówki LED AR111/ES111 o różnych mocach i barwach światła. Możesz więc wybrać dokładnie taki produkt, który pozwoli Ci na osiągnięcie zamierzonego efektu. Przed ostatecznym zakupem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami danego produktu – tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że odpowiada on wszystkim Twoim wymaganiom. Jeżeli szukasz żarówek, które będą energooszczędne, żywotne i doskonale oświetlą pomieszczenia w Twoim domu – oferowane przez nas modele będą doskonałym wyborem!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

aplikacja