Wczytuję dane...
Model: WL22032H-L60
Kod producenta: 2233-096-200-000-0002
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5905316626492
Producent: Zuma Line
Typ oświetlenia: Kinkiet
Seria: FAD
Materiał: Metal/tworzywo sztuczne
Kolor: Złoty
Ilość źródeł światła:  
Rodzaj źródła światła: LED - Max 5W
Ilość lumenów: 880
Ilość kelwinów: 4000
Rodzaj ochrony [IP]: IP20
Napięcie [V]: 230V
Wysokość [cm]: 7,2
Szerokość [cm]: 60
Głębokość [cm]: 9,5

Kinkiet FAD od firmy Zuma Line: Eleganckie Oświetlenie Nad Lustro

Oświetlenie nad lustro to kluczowy element, który podkreśla nie tylko design łazienki czy garderoby, ale także zapewnia funkcjonalność w codziennych rytuałach. Kinkiet FAD WL22032H-L60 Zuma Line to esencja elegancji i wyrafinowania w jednym produkcie. Seria FAD zyskuje nową jakość dzięki temu modelowi, łącząc metal z tworzywem sztucznym w złocistym wykończeniu, co tworzy harmonijną całość.

Elegancja w Detalu: Niezwykle istotnym aspektem jest ilość i rodzaj źródeł światła. Zastosowanie technologii LED o maksymalnej mocy 5W zapewnia nie tylko oszczędność energii, ale także emituje aż 880 lumenów światła o temperaturze 4000 kelwinów. To nie tylko funkcjonalność, lecz również subtelne podkreślenie każdego detalu w otoczeniu.

Projekt, Który Przyciąga Uwagę: Kinkiet FAD WL22032H-L60 Zuma Line nie tylko oświetla, lecz stanowi również ozdobę, która komponuje się z przestrzenią. Jego osłonięte źródła światła i precyzyjne wykonanie sprawiają, że jest nie tylko praktycznym elementem, ale również designerskim akcentem, który zwraca uwagę każdego, kto przekracza próg pomieszczenia.

Współczesne Wymogi Bezpieczeństwa: Z myślą o zastosowaniu w różnych środowiskach, kinkiet został wyposażony w ochronę IP20, co zapewnia nie tylko optymalne funkcjonowanie, lecz także bezpieczeństwo użytkowania. Napięcie 230V to standard, który gwarantuje kompatybilność z większością instalacji elektrycznych.

Kinkiet FAD Zuma Line to nie tylko oświetlenie nad lustro, to obiekt, który dodaje charakteru każdemu pomieszczeniu, emanując elegancją i nowoczesnością. Jego solidne wykonanie, wysoka funkcjonalność oraz designerski wygląd czynią go niezastąpionym elementem każdej przestrzeni.

aplikacja