Wczytuję dane...

Nie wiesz, jaki kinkiet do okrągłego lustra będzie strzałem w dziesiątkę? Podpowiadamy!

Okrągłe lustro w łazience to dość często spotykany widok. Nic w tym dziwnego, gdyż ten kształt dodaje tafli lekkości i delikatności – dzięki temu pasuje do wielu wnętrz. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy należy je odpowiednio oświetlić. Zastanawiasz się, jaki kinkiet będzie pasował do okrągłego lustra? Nie wiesz, czym się kierować, dokonując jego wyboru? Poznaj zatem nasze wskazówki!

Jak oświetlić okrągłe lustro?

Modne lustra w kształcie koła możesz oświetlić na dwa sposoby. Jednym z nich jest umieszczenie lampy od góry, drugim zaś zamontowanie dwóch małych lampek po jego bokach. Możesz postawić także na nowoczesne oświetlenie, które będzie zainstalowane wokół jego tafli. Sprawdzą się tu zatem taśmy LEDowe lub modele luster z wbudowanym oświetleniem.

Jaki kinkiet do okrągłego lustra będzie najlepszym wyborem?

Zakup właściwego oświetlenia do okrągłego lustra nie jest łatwym zadaniem. Warto jednak kierować się kilkoma wskazówkami, które znacznie ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji. Kinkiety, które mają oświetlać lustro łazienkowe o okrągłym kształcie, powinny być niewielkich rozmiarów. Wówczas możesz postawić nawet na wyraziste, kanciaste lampy. Ich ostre krawędzie nie będą się w tej sytuacji zbyt mocno rzucały w oczy, przez co całość będzie wyglądała spójnie i estetycznie.

Jeżeli jednak szukasz czegoś, co będzie współgrało z kształtem lustra, wybór powinien paść na okrągłe kinkiety. Umieszczone symetrycznie po obu stronach tafli nie tylko dobrze ją podświetlą, lecz także będą stanowiły dodatkową dekorację pomieszczenia.

W naszym sklepie oferujemy Ci szeroki wybór kinkietów – zarówno nowoczesnych jak i klasycznych, wśród których z całą pewnością znajdziesz najlepsze rozwiązanie do swojej łazienki. Nie wiesz, jaki kinkiet będzie pasował do Twojego okrągłego lustra? Być może lampy w formie tub będą tym, czego szukasz! Pamiętaj jednak, by wybierać oprawy w kolorze, który będzie dopasowany do całości aranżacji. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno białe, jak i czarne lampy. Wiele modeli dostępnych jest także w wersji chromowanej.

aplikacja