Wczytuję dane...

Jakie oświetlenie do przedpokoju będzie najlepsze? Podpowiadamy!

Przedpokój zwykle kojarzy się z małą przestrzenią, lecz może mieć nawet kilkanaście metrów kwadratowych. Niezależnie od jego wielkości, lampy najlepiej dopasować do wystroju wnętrza w taki sposób, aby były funkcjonalne. W końcu to w korytarzu najczęściej każdy się ubiera i rozbiera, dlatego przestrzeń ta wymaga dobrego doświetlenia. Jednocześnie powinna być ona estetyczna, aby odpowiednio komponowała się z aranżacją. Podpowiemy Ci, jakie oświetlenie do przedpokoju wybrać i czym się sugerować.  

Oświetlenie a styl pomieszczenia

Przy wyborze oświetlenia ogromne znaczenie ma styl, w jakim urządzono daną przestrzeń. Do pomieszczeń o różnym charakterze można wybrać lampy o odmiennym wzornictwie. Bez wątpienia jest to główne kryterium, którym kierują się architekci wnętrz. Właściwe wyczucie stylu pozwala za pomocą światła stworzyć przestrzeń przyjazną, a jednocześnie dobrze doświetloną. Nowoczesne lampy zwykle utrzymane są w duchu minimalizmu. Jednocześnie ich kształt sprawia, że prezentują się naprawdę modnie, a do tego przyciągają wzrok.

Jakie lampy do małego przedpokoju będą najlepsze?

Na korytarze najczęściej dobierane są kinkiety, które przylegają do sufitu lub ściany. Jest to praktyczne rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach. Wspomniany rodzaj oświetlenia doskonale rozprasza światło, dzięki czemu przedpokój jest jasny.

Małe korytarze nie wymagają wielu lamp. Już jeden kinkiet zamieszczony przy suficie spełni swoje zadanie. W naszym asortymencie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, m.in. lampę SPOT ZUMA LINE TRANSFER w kolorze czarnym lub białym, a także kinkiet SERGIO.

Jakie oświetlenie do dużych przestrzeni wybrać?

Duże przestrzenie rządzą się innymi prawami. W ich przypadku można zastosować różne rodzaje oświetlenia. W wysokich pokojach sprawdzą się wiszące lampy, które można uzupełnić estetycznymi kinkietami. Bardzo często wykorzystuje się także zwykłe listwy sufitowe oraz ledy. Nasza oferta obejmuje wszystkie te propozycje. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się lampy wewnętrzne ZUMA LINE RIANO WALL oraz ZUMA LINE GEM.

Jeśli zastanawiasz się, jakie oświetlenie do przedpokoju wybrać, koniecznie zapoznaj się z propozycjami z naszego asortymentu. Wysokojakościowe i estetyczne lampy to nasza specjalność.

aplikacja