3090 PANCHO 140 CABLE LAMPA ZEWNĘTRZNA ZIELONA New Garden
Cena regularna:
1 249,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Imitacja kaktusa RGB |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Limonkowy |
| Gwint | T8 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1800lm |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Ściemnianie | Nie |
| Moc (W) | 18W |
| Wysokość (cm) | 139 |
| Szerokość (cm) | 61 |
| Długość (cm) | 43 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Seria | PANCHO |
| Styl | Nowoczesny |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8436558743816 |
| Wymiary opakowania (cm) | 44 x 51 x 140 |