3094 PAPAYA 30 SOLAR LAMPA ZEWNĘTRZNA BIAŁA New Garden
Cena regularna:
399,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampa solarna basenowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Pojemnosc akumulatora | 6000 |
| Rodzaj zasilania | Solarny |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 800lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Barwa światła | Regulowana – RGB |
| Ściemnianie | Tak |
| Moc (W) | 7W |
| Wysokość (cm) | 4,3 |
| Szerokość (cm) | 29,5 |
| Długość (cm) | 29,5 |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Seria | PAPAYA |
| Styl | Nowoczesny |
| Sterowanie | Pilotem |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8435578509310 |
| Wymiary opakowania (cm) | 4.3 x 29.5 x 29.5 |