3096 KONIKA 170 CABLE LAMPA ZEWNĘTRZNA BIAŁA New Garden
Cena regularna:
1 499,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampa stojąca kolumna |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2200lm |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Ściemnianie | Nie |
| Moc (W) | 22W |
| Wysokość (cm) | 170 |
| Szerokość (cm) | 45,5 |
| Długość (cm) | 46 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Seria | KONIKA |
| Styl | Nowoczesny |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8436558742604 |
| Wymiary opakowania (cm) | 45.8 x 45.8 x 171.2 |