3099 KONIKA 170 LAMPA ZEWNĘTRZNA BIAŁA New Garden
Cena regularna:
1 999,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Kolumna |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Pojemnosc akumulatora | 2x2000 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 135lm |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Barwa światła | Regulowana – RGB |
| Ściemnianie | Tak |
| Moc (W) | 1,5W |
| Wysokość (cm) | 170 |
| Szerokość (cm) | 45,5 |
| Długość (cm) | 46 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Seria | KONIKA |
| Styl | Nowoczesny |
| Sterowanie | Pilotem |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8436558742628 |
| Wymiary opakowania (cm) | 45.8 x 45.8 x 171.2 |