3109 KAKTUS 100 CABLE LAMPA ZEWNĘTRZNA BIAŁA New Garden
Cena regularna:
749,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Imitacja kaktusa w doniczce |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1400lm |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Ściemnianie | Nie |
| Moc (W) | 14W |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Szerokość (cm) | 44 |
| Długość (cm) | 31 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Seria | KAKTUS |
| Styl | Nowoczesny |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8436558747579 |
| Wymiary opakowania (cm) | 34.2 x 34.2 x 101 |