3113 KAKTUS 100 LAMPA ZEWNĘTRZNA BIAŁA New Garden
Cena regularna:
849,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Imitacja kaktusa w doniczce |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Pojemnosc akumulatora | 2x2000 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 110lm |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Barwa światła | Regulowana – RGB |
| Ściemnianie | Tak |
| Moc (W) | 1,2W |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Szerokość (cm) | 44 |
| Długość (cm) | 31 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Seria | KAKTUS |
| Styl | Nowoczesny |
| Sterowanie | Pilotem |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8435578502595 |
| Wymiary opakowania (cm) | 34.2 x 34.2 x 101 |