3114 CONTA 70 LAMPA ZEWNĘTRZNA SZARA New Garden
Cena regularna:
999,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Stojąca |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Pojemnosc akumulatora | 6000 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 900lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Ściemnianie | Tak |
| Moc (W) | 9W |
| Wysokość (cm) | 72 |
| Szerokość (cm) | 48 |
| Długość (cm) | 48 |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Seria | CONTA |
| Styl | Nowoczesny |
| Sterowanie | Pilotem |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8435578509440 |
| Wymiary opakowania (cm) | 50.4 x 50.4 x 74 |