3116 LOLA 20 LUX LAMPA ZEWNĘTRZNA TRANSPARENTNA New Garden
Cena regularna:
249,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampa stołowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Pojemnosc akumulatora | 2600 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 150lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Ściemnianie | Tak |
| Moc (W) | 1,5W |
| Wysokość (cm) | 20,2 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Długość (cm) | 11 |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Seria | LOLA |
| Styl | Nowoczesny |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8435578507163 |
| Wymiary opakowania (cm) | 13.5 x 24 x 13.5 |