3125 BULY 30 CABLE LAMPA ZEWNĘTRZNA BIAŁA New Garden
Cena regularna:
239,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Kula ogrodowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 600lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Ściemnianie | Nie |
| Moc (W) | 3W |
| Wysokość (cm) | 26,5 |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Długość (cm) | 30 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Seria | BULY |
| Styl | Nowoczesny |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8436558740693 |
| Wymiary opakowania (cm) | 31.8 x 31.8 x 29.3 |