3134 PALMA BOTTLE RACK 70 LAMPA ZEWNĘTRZNA BIAŁA New Garden
Cena regularna:
799,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Cooler solarny RGB do napojów |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Pojemnosc akumulatora | 5200 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 600lm |
| Temperatura barwowa | 3000/6500K |
| Barwa światła | Regulowana – RGB |
| Ściemnianie | Tak |
| Moc (W) | 5W |
| Wysokość (cm) | 70 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Długość (cm) | 35 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Seria | PALMA |
| Styl | Nowoczesny |
| Sterowanie | Pilotem |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8436558747272 |
| Wymiary opakowania (cm) | 35 x 35 x 70 |