3139 RUDY 35 LAMPA ZEWNĘTRZNA BIAŁY New Garden
Cena regularna:
529,00 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2032
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Dekoracyjna RGB |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Pojemnosc akumulatora | 5200 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 600lm |
| Temperatura barwowa | 3000/6500K |
| Barwa światła | Regulowana – RGB |
| Ściemnianie | Tak |
| Moc (W) | 5W |
| Wysokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Długość (cm) | 40 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Seria | RUDY |
| Styl | Nowoczesny |
| Do zastosowania w | W ogrodzie |
| EAN | 8436558749023 |
| Wymiary opakowania (cm) | 18.5 x 32 x 36.5 |